Čerpadla a dmychadla

Cirkulační čerpadla plastová

Infinity MICRO

82 cerpadlo infinity micro

Čerpadla ze série Infinity MICRO jsou velice kompaktní odstředivá čerpadla s vlasovými předfiltry, určená pro filtraci vody v privátních bazénech a masážních vanách.

Technická data: provozní tlak max. 2 bar, provozní teplota max. 35°C, krytí motoru IP 55 F, 2800 otáček/min, napětí 230 V / 50 Hz, hladina hluku < než 70 dB.

Ke stažení

I-STAR

25 i star samonasavaci cerpadlo

Samonasávací čerpadla ze série I-STAR od firmy SPECK pro bazény a vířivky vynikají svou robustní konstrukcí, velkým výkonem a tichým chodem. Čerpadla jsou vybavena velkým předfiltrem s průhledným víkem, připojovacím šroubením d50/63, samostatným vypínačem a kabelem se zástrčkou.

Technická data: provozní tlak max. 2 bar, provozní teplota max. 40 °C, krytí motoru IP X4 F, 2840 otáček/min, hlučnost dle DIN45635 do 70 dB, 5 let záruka.

Galerie

Ke stažení

I-PLUS

27 i plus cerpadlo

Čerpadla ze série I-PLUS od firmy SPECK jsou ekonomická čerpadla s tichým chodem, určená pro menší bazény a vířivky. Jsou vybavena předfiltrem s průhledným víkem, samostatným vypínačem, kabelem se zástrčkou a variabilní připojovací technikou.

Technická data: provozní tlak max. 2,5 bar, provozní teplota max. 40 °C, krytí motoru IP X5 F, 2840 otáček/min, hlučnost dle DIN45635 56-58 dB.

Ke stažení

Infinity Efficiency

83 cerpadlo infinity i star efficiency

Čerpadla ze série Infinity Efficiency jsou vyspělá samonasávací čerpadla od firmy SPECK, určená pro bazény a vířivky. Čerpadla mají programovatelný provoz prostřednictvím různých režimů, např. plný výkon pro praní nebo nízký pro filtraci. Nastavitelný je také počet otáček za min v rozmezí 1000-2830. Při plném výkonu činí hlučnost čerpadla pouze 65,8 dB. Pohodlné programování zajistí přehledný displej. Čerpadla jsou vybavena velkým předfiltrem s průhledným víkem, připojovacím šroubením d50/63, samostatným vypínačem a kabelem se zástrčkou.

Technická data: provozní tlak max. 2,5 bar, provozní teplota max. 40 °C, krytí motoru IP 55 F, 5 let záruka.

Ke stažení

Infinity HPS

28 infinity hps odstredive cerpadlo

Odstředivá čerpadla série Infinity HPS jsou určena pro privátní filtrační jednotky díky jejich velmi tichému chodu. Čerpadlo je vybaveno menším předfiltrem s průhledným víkem a při jeho zaplavení je samonasávací. Oběžné kolo a příruba jsou vyrobeny z norylu. Čerpadlo lze použít i pro bazény se slanou vodou. Čerpadla se dodávají ve dvou variantách, jako 1-fázová nebo 3-fázová.

Technická data: provozní tlak max. 2 bar, provozní teplota max. 35 °C, krytí motoru IP 55 F, výkon 0,24 – 1,1 kW, napětí 230 – 380 V podle počtu fází.

Ke stažení

Infinity HGS

80 cerpadlo infinity hgs

Samonasávací čerpadla ze série Infinity HGS jsou vybavena patentovaným předfiltrem s ochrannou síťkou navíc pro větší bezpečnost, a excentrickým vývodem. Robustní tělo čerpadla je vyrobeno z polypropylenu zesíleného skelným vláknem a zajišťuje velmi tichý chod a sací výšku až 2 m. Oběžné kolo a příruba jsou vyrobeny z norylu. Čerpadlo lze použít i pro bazény se slanou vodou. U 1-fázových čerpadel je zabudovaná tepelná pojistka. Čerpadla se dodávají ve dvou variantách, buď jako 1-fázová nebo 3-fázová. Před zabalením čerpadla elektricky a hydraulicky testována.

Technická data: provozní tlak max. 2 bar, provozní teplota max. 35 °C, krytí motoru IP 55 F, výkon 0,37 – 2,19 kW, napětí 230 – 380 V podle počtu fází.

Galerie

Ke stažení

Čerpadla pro bazénové atrakce

BC

29 bc odstredive cerpadlo pro atrakce

Odstředivá čerpadla série BC jsou určena pro vodní masáže, protiproudy a podobné atrakce. Tělo čerpadla je vyrobeno z termoplastu, oběžné kolo a příruba pak z norylu, vyztuženého skelným vláknem. Čerpadla nejsou vybavena vlasovým předfiltrem. Dodávají se ve dvou variantách, jako 1-fázová nebo 3-fázová.

Technická data: provozní tlak max. 2,5 bar, provozní teplota max. 50 °C, krytí motoru IP 54 F, 2850 otáček/min, výkon 1,87 – 5,6 kW, napětí 230 – 700 V podle počtu fází.

Ke stažení

Dmychadla

Infinity HSC

78 dmychadla infinity hsc

Robustní kovová dmychadla Single ze série Infinity HSC jsou určena pro vodní atrakce s potřebou trvalého přísunu vzduchu jako např. masážní lehátka, masážní perličkové lavice, dnové perličky aj. Mezi rotorem a statorem nejsou komponenty v mechanickém kontaktu, což se podepisuje na dlouhé životnosti dílů a jejich snadné údržbě. Díky kvalitním asynchronním motorům není dmychadlo hlučné. Snadno ho lze instalovat horizontálně i vertikálně. Výkonnější variantou dmychadel Single jsou dmychadla Double, která jsou vhodná pro aquaparky a hodně zatížené provozy.

Technická data: příkon 0,4 – 7,5 kW, max. průtok 80 – 530 m3/hod, max. sání/max. výtlak
(-110/120 mbar až -320/430 mbar), max. teplota okolí až 40 °C, ochrana IP 54 F, hluk 53 – 78 db.

Galerie