Lamelové zakrytí

Nadhladinové zakrytí bazénu


MANU

64 manu volant

Model MANU představuje ekonomické řešení nadhladinového lamelového zakrytí pro bazén o maximálních rozměrech 5 x 11 m. Ovládá se pomocí volantu, který je možné demontovat. 

Rozsah dodávky: hliníková osa o Ø 200 mm, 2 nohy s podstavcem o rozměrech 150 x 220 mm z bíle lakovaného hliníku pro uchycení osy, převodník, ovládací volant – tvoří kompletní navíjecí zařízení bez lamel.

Ke stažení

OPEN ONE CLASSIC

65 open one classic

Model OPEN ONE CLASSIC představuje automatické lamelové zakrytí hladiny bazénu do velikosti 7,5 x 15 m. Zařízení se ovládá pomocí třípolohového klíče a jeho montáž je velmi jednoduchá.

Rozsah dodávky: hliníková osa o Ø 200 mm, 2 nohy s podstavcem o rozměrech 150 x 220 mm z bíle lakovaného hliníku pro uchycení osy, motor 24 V zabudovaný v ose, transformátor 230 V/ 24 V, třípolohový ovládací klíč zabudovaný v noze – tvoří kompletní navíjecí zařízení bez lamel.

Ke stažení

Atypické zakrytí

67 radiusove zakryti kolejnice

Atypické zakrytí pro rádiusové bazény představuje velice jednoduchý systém s kolejnicemi, se kterým se snadno manipuluje s minimální potřebou síly. Lamelové zakrytí pro atypické tvary bazénů lze také řešit, prosíme, kontaktujte nás pro technické řešení.

Ke stažení

Solární bublinkové fólie

66 solarni bublinkova folie

Nejlevnějším řešením nadhladinového bazénového zakrytí je použití solární bublinkové fólie a manuálního nerezového navíjecího zařízení. Bublinkovou fólii střiháme na míru. Navíjecí zařízení se vyrábí ve třech typech – pevně instalované pomocí hmoždinek, volně stojící přenosné a mobilní s kolečky. Je vyrobeno z leštěné nerezové oceli a plastových částí. Navíjecí teleskopická tyč je vyrobena z eloxovaného hliníku. Součástí dodávky je kompletní sada s příslušnými komponenty pro zajištění pevného napojení plachty, tkalounu a navíjecí tyče. Ruční navíjecí zařízení dodáme na zakázku i pro větší bazény!

Ke stažení

Podhladinové zakrytí bazénu

68 podhladinova lamelova roleta

Podhladinová lamelová roleta představuje velmi elegantní řešení bazénového zakrytí. Osa rolety může být umístěna na různých místech, ale zpravidla je umístěna v šachtě nebo v boční kapse bazénu. 

Rozsah dodávky: nerezové příruby pro uchycení osy rolety, těsnící sada pohonné hřídele, elektrický pohon 24 V zabudovaný v ose rolety, transformátor 230 V / 24 V, řídící jednotka s mechanickými koncovými spínači, externě pod nebo na omítku montovatelný ovládací klíč, veškerý spojovací materiál. Pro osazení do větších hloubek nás kontaktujte!

Ke stažení