Kompletní bazénové sety

MILANO set – kruhový bazén

1 milano set zapusteny

Bazén MILANO je vysoce odolný, kvalitně zpracovaný kruhový bazén s volitelnou šířkou. Je vhodný jak pro nadzemní instalaci, tak pro částečné či úplné zapuštění do země. Plášť bazénu je vyroben z pozinkované oceli a jeho vnitřní strana je vyložena PVC fólií. Tloušťka pláště 0,6 nebo 0,7 mm pro odpovídá výšce bazénu 1,2 nebo 1,5 m. Fóliová vložka o síle 0,6 nebo 0,8 mm může mít různou barvu a vzor a vztahuje se na ni záruka 5 let. Bazénový set dále zahrnuje kompletní sadu horních a dolních umělohmotných lišt, hliníkovou spojovací lištu, proklady, uchycovací plechové rohy, ochrannou podkladovou geotextilii 400 g/m2, nerezový žebřík a samozřejmě bazénovou technologii, kterou tvoří výkonově odpovídající písková filtrační stanice, skimmer a trysky.

Galerie

Ke stažení

TOSCANA set – oválný bazén

3 toscana set zapusteny

Bazén TOSCANA je elegantní oválný bazén s volitelnou délkou a šířkou, který se vyznačuje svým precizním provedením a dlouhou životností. Může stát volně na zahradě nebo ho lze částečně či úplně zapustit do země. Pro zapuštění do země jsou však nutné opěrné zídky na delších stranách bazénu. Plášť bazénu je vyroben z pozinkované oceli a jeho vnitřní strana je obložena PVC fólií. Tloušťka pláště 0,6 nebo 0,7 mm pro odpovídá výšce bazénu 1,2 nebo 1,5 m. Fóliová vložka o síle 0,6 nebo 0,8 mm může mít různou barvu a vzor a vztahuje se na ni záruka 5 let. Bazénový set dále zahrnuje kompletní sadu horních a dolních umělohmotných lišt, hliníkovou spojovací lištu, proklady, uchycovací plechové rohy, ochrannou podkladovou geotextilii 400 g/m2, nerezový žebřík a samozřejmě bazénovou technologii, kterou tvoří výkonově odpovídající písková filtrační stanice, skimmer a trysky.

Galerie

Ke stažení

ELBA set – osmičkový bazén

6 elba set zapusteny

Bazén ELBA na první pohled zaujme zajímavým tvarem připomínajícím číslici 8. Hodí se jak pro nadzemní instalaci, tak jej lze zapustit do země. Stabilitu bazénu zajišťuje pozinkovaná ocelová opěrná konstrukce o síle pláště 0,6 nebo 0,7 mm podle odpovídající výšky bazénu 1,2 nebo 1,5 m. Vnitřní strana pláště je obložena PVC fólií o síle 0,6 nebo 0,8 mm, která může mít různou barvu a vzor, a vztahuje se na ni záruka 5 let. Bazénový set je dále vybavený kompletní sadou horních a dolních umělohmotných lišt, hliníkovou spojovací lištou, proklady, uchycovacími plechovými rohy, ochrannou podkladovou geotextilií 400 g/m2, nerezovým žebříkem a samozřejmě bazénovou technologií, kterou tvoří výkonově odpovídající písková filtrační stanice, skimmer a trysky.

Galerie

Ke stažení